ZigZag777 pakiet powitalny

Pakiet powitalny w  kasynie ZigZag777  sprowadza się do otrzymania zwrotu 100 % (nie przekraczającego €200) za pierwszy depozyt. Środki są przyznawane na konto bonusowe gracza za dokonanie depozytu od €10 wzwyż.


Uwaga: depozyt musi być złożony za pomocą jednej płatności. Kolejne transakcje będą uznawane za kolejne depozyty i nie dadzą Ci szansy na udział w promocji. Pamiętaj, że depozyt musi spełniać warunki i zawierać chociażby minimalną wartość.

ZigZag777 Pakiet powitalny

Zgarnij bonus

Jak otrzymać bonus?

Ten bonus w ZigZag777 jest niejako przyłączony do twojego profilu. Po złożeniu wymaganego depozytu zaloguj się na konto, przejdź do menu i wybierz sekcję „Bonus Casino”. Po przejściu do tej sekcji będziesz miał wgląd do wszystkich dostępnych ofert, które możesz aktywować i śledzić ich status.

Jak otrzymać bonus ZigZag777?
Zagraj teraz

Pamiętaj, że nie możesz korzystać z kilku promocji jednocześnie, ponieważ wiąże się to z anulowaniem wszystkich wygranych środków i zamrożeniem konta.

Regulamin bonusu

Aby zyskać na ofercie i zapobiec ryzykowaniu pieniędzy nadaremno, warto przed skorzystaniem zapoznać się z regulaminem bonusu:

  • Zwrot musi być obrócony w ciągu 14 dni. W przeciwnym razie, będzie on unieważniony, a wartość wszystkich zakładów będzie odjęta z twojego osobistego konta (a nie z bonusowego).
  • Pakiet powitalny musi być obrócony czterdziestokrotnie. Oznacza to, że suma musi być pomnożona 40 razy. Przypuśćmy, że złożyłeś depozyt o wartości 30 zł. Na twoim koncie powinno znaleźć się 1200 zł (40 x 30 zł), więc musisz wygrać jeszcze 1170 zł.
  • Jednocześnie, zakłady w bakaracie i kościach nie są liczone, a maksymalny obrót nie powinien przekraczać €10. Jeśli złamiesz tę zasadę, stracisz wszystkie wygrane (nawet z reszty spinów) oraz bonus.
  • Nie wolno wypłacać środków (włączając te otrzymane za pomocą innych sposobów lub depozytów) dopóki nie wypełni się wszystkich warunków obracania. W przeciwnym wypadku, promocja zostanie dezaktywowana, a wszystkie jej rezultaty będą anulowane.

Bonus za rejestrację w ZigZag777 nie jest dostępny dla graczy z USA. Tutaj nie tylko obywatelstwo wchodzi w grę, ale także lokalizacja (adres IP).

Dezaktywacja bonusów w ZigZag777

Promocję można dezaktywować na dwa sposoby:

  • Samodzielnie (przed skorzystaniem z bonusu w jakikolwiek sposób) – wystarczy wcisnąć przycisk dezaktywujący. Po dokonaniu dezaktywacji masz 48 godzin na zwrócenie wszystkiego.
  • Kontaktując się z działem wsparcia  kasyna   (po złożeniu pierwszych zakładów za pomocą  środków bonusowych ) – wystarczy przesłać prośbę na czacie. Po skontaktowaniu się z działem otrzymasz potwierdzenie dezaktywacji w ciągu kilku godzin. Nie otrzymasz zwrotu wydanych środków, ale nie zostaniesz obciążony dodatkowymi kosztami.

Naszym zdaniem

Jest to słaba oferta powitalna, która nakłada surowe warunki. Wzbogacenie się o minimalną kwotę (przy stawce x40) może być trudne do osiągnięcia, zwłaszcza w ciągu tylko dwóch tygodni.

Doświadczeni gracze nie będą mieli z tym większego problemu, ale spełnienie wszystkich warunków może być problematyczne dla początkujących hazardzistów. Zatem, amatorom polecamy dezaktywację bonusu – można wzbogacić się o tę sumę w inny, łatwiejszy sposób.

Komentarze