Neteller

Głównym kierunkiem systemu płatności NETELLER liczy się wykonywanie przekazów pieniężnych w serwisach witryn hazardowych i innych internetowych instytucjach o podobnej orientacji. Brytyjska firma od wielu lat jest uznawana za prowadzącym systemem płatności w branży gier hazardowych. Bezpieczna platforma znacznie ułatwia przekaz pieniędzy na całym świecie i zapewnia szybki dostęp do funduszy. Korzystać z systemem płatności NETELLER wygodne, szybkie i bezpieczne, ale jest najkorzystniejsze dla programu NETELLER + VipDeposits, o której powiemy poniżej.

O NETELLER w liczbach

System, którego właścicielem jest PaysafeGroup, został założony w 1999 roku. Do niego podłączone są użytkownicy z 200 krajów, w tym których biznesmeni i osoby prywatne z Rosji, Ukrainy, Białorusi. Na oficjalnej stronie internetowej wszystkie informacje są tłumaczone na 17 języków, dzięki czemu portfele są dostępne dla ogromnej liczby użytkowników różnych narodowości. Wypłacić pieniądze poprzez kartę Net + można prawie w 100 krajach. Oprócz tej metody system ma 63 sposoby płacenia za zakupy lub usługi w 26-ciu walutach.

co wybrac? neteller czy skrill?

Co lepiej Skrill lub NETELLER?

Porównując dwa systemy płatności, często pobierane są prowizje za wypłatę środków z poker roomów i zakładów bukmacherskich. Przecież właśnie to kryterium maksymalnych korzyści stoi u użytkownika na pierwszym miejscu. Na przykład, jeśli w systemu Skrill przy zwleczeniu gotówki ustalona komisja nie są przechowywie dla użytkowników ze statusem konta VIP srebro, NETELLER będzie musiał zapłacić 1,75% od całkowitej sumy wypłatę. Aby zrozumieć, jak bardzo opłacalne się korzystać z tego lub innego systemu, lepiej rozważmy tabelę porównań, gdzie znajdują się dane dla użytkowników ze statusem konta Silver, ponieważ limity i taryfy w obydwóch systemach płatności dla zwykłych użytkowników prawie się nie różnią.

Tabela. Skrill vs NETELLER dla użytkowników ze statusem VIP Silver

Skrill

NETELLER

Drugie konto w innej walucie

tak

tak

Prowizja za przelewy wewnętrzne

0%

0%

Karta Prepaid MasterCard

gratis

gratis

Dzienny limit na pobranie środków z karty Prepaid MasterCard

€ 1500

$ 3300

Prowizja banku za pobranie pieniędzy z Prepaid MasterCard

0%

1.75%

Prowizja za wypłatę na konto bankowe

0%

€ 10,50

Jak widać, główne wskaźniki nie różnią się zbytnio. Istotne różnice widoczne są tylko w limitach i prowizjach za wypłatę oraz jak długo status VIP jest wydawany. W Skrill status VIP jest wydawany na okres kwartału, w NETELLER – na rok kalendarzowy.

Jak korzystać z NETELLER?

NETELLER to elektroniczny system płatności, który umożliwia szybkie dokonywanie depozytów w witrynach hazardowych i dokonywanie zakupów online. Jest dostępny zarówno w w wersjach do stacjonarnego komputera i mobilnej. Aby rozpocząć korzystanie z NETELLER, trzeba wykonać prosty algorytm działań:

 • zarejestrować się;

 • przejść procedurę weryfikacji konta.

Główną cechą systemu płatności NETELLER jest wiele sposobów na uzupełnienie konta, wśród których każdy użytkownik może wybrać najwygodniejszy. Oto najpopularniejsze z nich:

 • karta bankowa VISA 1.9% prowizji;

 • przelew z konta bankowego;

 • portfel Skrill – 3% prowizji;

 • portfele elektroniczne Yandex Pieniędzy i QIWI – 8% prowizji;

 • Bitcoin – 1,0%

Jeśli mówimy o wypłatach z NETELLER, to każdy użytkownik systemu płatności może wypłacić pieniądze:

 • neteller wypłata pieniędzy na kartę Net+Prepaid MasterCard

 • neteller wypłata na konto bankowe

Wydanie karty zwykłego użytkownika, który zarejestrował się w systemu płatności i przeszedł procedurę weryfikacji konta, kosztuje 10 EUR. Tyle samo kosztuje utrzymanie roczne. Niemniej jednak możliwość, aby dostać ją i bezpłatnie, jeśli podłączysz się do systemu płatności w ramach programu NETELLER + VipDeposits.

neteller rejestracja

Program NETELLER + VipDeposits

Program NETELLER + VipDeposits pozwala każdemu użytkownikowi uzyskać status VIP Silver w NETELLER za darmo, to jak go uzyskać w standardowych warunkach, należy dokonać zakupy na kwotę $50 000 w ciągu roku kalendarzowego. Status VIP Silver w NETELLER daje użytkownikowi wiele korzyści, wśród których szczególnie można wyróżnić:

 • sporządzenie karty NET+ za darmo
 • otwarcie konta dodatkowego w innej walucie;
 • przelewy wewnętrzne bez prowizji;
 • udział w programu lojalnościowym NETELLER Reward Points, zgodnie z którym przyznawane są punkty premiowe za każdy wydany dolar, który można potem wymienić na pieniądze;
 • dzienny limit na wypłacanie pieniędzy z karty NET + to $ 3 300, podczas gdy dla standardowego klienta Silver liczba ta wynosi $1000
 • możliwość otrzymania statusu VIP Gold za depozyty w kwocie $15 000 w ciągu 30 dni, podczas gdy w standardowych warunkach można je dostać za depozyty w wysokości $100 000 USD w ciągu roku kalendarzowego;
 • cashback neteller 0,3%.

Aby otworzyć konto w programie NETELLER + VipDeposits trzeba wykonać dwa proste kroki:

 1. utworzyć konto w NETELLER na link ;

 2. wypełnić formularz na udział w programu tutaj .

Następnie można przystąpić do procedury weryfikacji, po ukończeniu  której uczestnik programu otrzymuje status VIP Silver.

Weryfikacja w NETELLER

Potrzeba neteller weryfikacji w systemu opiera się nie tylko na zabezpieczeniu konta. Pozwala uzyskać zwiększone limity i korzystać z uzupełnieniem na kilka sposobów.

W NETELLER istnieje kilka opcji weryfikacji, które użytkownik może wybrać na życzenie:

 • pobieranie wszystkich niezbędnych dokumentów z konta na stronie płatności;
 • korzystanie z odpowiedniej aplikacji w smartfonu;
 • wysyłanie zeskanowanych kopii dokumentów na adres [email protected]

Ostatnia metoda weryfikacji przez e-mail ma neteller ograniczenia: jest dostępna dla tych, którzy podłączyłem się do programu NETELLER + VipDeposits. W takim przypadku konto zostanie zweryfikowane w ciągu 24 godzin, po upływie których pan otrzymaję natychmiast bezpłatny status Silver. Koniecznie składajcie dokumenty prawidłowo, nie edytujcie ich za pomocą różnych narzędzi, a po wysłaniu poczekajcie na wyniki testu na e-mail.

Do rejestracji statusu Silver użytkownikowi VipDeposits należy na e-mail [email protected] wysłać swój ID lub skontaktować się z obsługą w dowolny sposób: poprzez czat na stronie internetowej, Skype lub Telegram.

neteller jak korzystac

NETELLER: wypłaty pieniędzy

W systemu płatności NETELLER istnieje możliwość wycofania środków na kilka sposobów. Poniżej przedstawimy sposoby wyjścia, gdzie podane są limity i prowizje dla użytkowników podłączonych do programu bonusowego VipDeposits:

 • przekazanie środków innemu użytkownikowi NETELLER – bezpłatnie;

 • przekazanie środków do portfela Skrill – 3% (prowizja jest widoczna w biurze kont osobistych);

 • Net + Prepaid Mastercard: dzienny limit po zdjęciu 3300$ (ten limit jest równa statusu Gold w NETELLER), prowizja dla Silver – 1,75%;

 • przelew na konto bankowe: Silver – 10.5 €, Gold i wyżej – za darmo;

 • prowizja za konwersję: Silver – 3,19%.

NETELLER i Bet365: depozyty i wypłata pieniędzy

Aby dokonać wpłaty do biura bukmacherskiego bet365 neteller, musiszcie mieć na swoim koncie ponad $20/€15/£10 20  lub kwotę odpowiadającą tej walucie, którą wykonujesz na rachunku NETELLER.

Zaleca się wprowadzanie środków dokładnie w walucie, która pojawia się na rachunku NETELLER, aby zaoszczędzić pieniądze na konwersję funduszy.  Kwota zostaje zaksięgowana na bukmachera bez prowizji.

Wypłata pieniędzy z bet365 na konto osobiste w NETELLER odbywa się w ciągu godziny, a maksymalna kwota wypłaty to 20 000 $. Prowizja za wypłatę pieniędzy z bet365 do portfelu NETELLER jest nieobecna. Tak, że tylko jedyna prowizja trzeba zapłacić, aby uzyskać wygraną na rękę – prowizja za wypłacanie pieniędzy z portfelu NETELLER na kartę.

Podłączanie do programu NETELLER+VipDeposits

Po rejestracji w ramach preferencyjnego programu NETELLER + VipDeposits można zweryfikować konto w jeden dzień i uzyskać status VIP Silver.  Dołączcie teraz! Tylko dwa proste kroki.

 1. utworzyć konto w NETELLER na link ;

 2. wypełnić formularz na udział w programu tutaj .

Komentarze