ZigZag777 – regularne bonusy

Obok  pakietu powitalnego  (słabego, naszym zdaniem),  ZigZag777  oferuje całkiem dobry wybór regularnych ofert w formie zwrotu przyznawanego pośród całego tygodnia.

Codzienny zwrot

Od poniedziałku do czwartku możesz skorzystać ze zwrotu 15% (nieprzekraczającego €1,000). W angielskiej wersji operator obiecuje przyznać go do wartości “czystych” strat w poprzednim tygodniu.

Istnieje jedna ważna zasada – trzeba zdeponować minimum €20, aby aktywować promocję.

Uwaga: straty poniesione za wykorzystaniem środków osobistych są uznawane za “czyste”. Jeśli grasz za pomocą środków bonusowych, nic nie otrzymasz.

Full Moon Party

W dni powszednie można skorzystać z oferty zwrotu 50% (do €200) za pierwszy depozyt od 20 euro, złożony od poniedziałku do piątku.

Full Moon Party

Weekendowe doładowanie

W dni powszednie możesz otrzymać zwrot do 40% (nie więcej niż €100), jeśli zdeponujesz €10 lub więcej.

ZigZag777 – regularne bonusy

Zwroty są dokonywane tylko raz i nie obowiązują przy depozytach zrobionych w soboty i niedziele.

Weekendowe doładowanie

Jak otrzymać bonusy?

Aby aktywować jakikolwiek bonus, musisz skontaktować się z działem obsługi klienta.

Niektóre promocje w ZigZag777 dopuszczają użycie kodu promocyjnego (np. FoolMoon50), który trzeba podać w wiadomości aktywującej. Potwierdzenie aktywacji otrzymuje się w ciągu kliku minut.

Regulamin bonusów

Aby wzbogacić się i zapobiec ryzykowaniu pieniędzy nadaremno, warto przed skorzystaniem zapoznać się z regulaminem bonusów:

  • Promocje nie łączą się. Nie wolno aktywować więcej niż jednej promocji jednocześnie.
  • Każdy bonus musi zostać obrócony 40 razy. Oznacza to, że środki otrzymane z promocji muszą być pomnożone czterdziestokrotnie. Na przykład, otrzymując zwrot w wysokości 10 euro, musisz wygrać jeszcze 390 euro, aby otrzymać wymaganą sumę 400 euro (40 x 10).
  • Masz tylko 14 dni na obrócenie środków bonusowych. Jeśli nie zdążysz, stracisz środki bonusowe, a nakłady pieniężne zostaną potrącone z twojego osobistego konta.
  • Maksymalna wartość zakładu to €10. Jeśli przekroczysz limit, wszystko zostanie anulowane (nawet wygrane z innych promocji).
  • Nie możesz przesłać prośby o wypłatę środków dopóty, dopóki nie spełnisz wszystkich warunków promocji. Jeśli prześlesz takową, nie zostanie ona zatwierdzona, albo oferta zostanie dezaktywowana.
  • Niezależnie od tego ile wygrasz, maksymalna kwota podlegająca wypłacie to 1,000 euro (lub odpowiadająca wartość w innej walucie).

Bonusy w ZigZag777 podlegają restrykcjom terytorialnym. Żaden z nich nie jest dostępny dla graczy z USA. Jeśli chodzi o Fool Moon Party, lista krajów wykluczonych zawiera również UK, Włochy, Izrael, Francję oraz Mołdawię.

Dezaktywacja bonusów w ZigZag777

Aby dezaktywować promocję, musisz skontaktować się z działem obsługi klienta za pomocą czatu lub maila ([email protected]). Twoja prośba zostanie rozpatrzona w ciągu kliku godzin. Jeśli anulujesz bonus, a zacząłeś już go używać, koszty nie zostaną ci zwrócone.

Naszym zdaniem

Wybór jest dość dobry, ale warunki obracania są surowe. Wygranie 400 euro przy zakładach mniejszych niż €10, w ciągu dwóch tygodni jest ciężkim zadaniem, nawet dla doświadczonych graczy.
Zatem, jeśli wierzysz w swoje możliwości, spróbuj i przekonaj się sam. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz się wycofać.

Komentarze